Kontakt

New ShipShape

Adresse: Rungsted Havn 1
2960 Rungsted Kyst
 

Email: butik@shipshape.dk
Tlf: 45 86 85 00

 

Åbningstider

Mandag - Fredag
10:00 - 17:30
Lørdag
9:00 - 15:00
Søn- og Helligdage
10:00 - 15:0

 

 

Nykredit Bank.
Konto 5470 0007048789.
IBAN: DK8254700007048789.
BIC-kode: NYKBDKKK. 

 

 

CVR-nr: CVR nr. 31 85 79 53

 

 

 

 

 

 

 Salg og Service

Indehaver, Salg

Martin Rasmussen 

Tlf: 40 28 66 02.

Mr@shipshape.dk

Butik, Bådsalg

Steen Larsen

81 71 44 18

Steen@shipshape.dk

 

 

 

 

Butik

Salg

Mauris Skelboe

Tlf: 22 27 51 73

Ms@shipshape.dk

Salg

Robert Larsen

Robert@shipshape.dk

 

 

 

Bådhåndtering

Polering, Reparationer, Lækkerier

Niels Frederikson

ns@shipshape.dk

Rensning, Polering, Bundrenovering

Deivis Urbonas

service@shipshape.dk

 

 

Kranføre, Mirakelmager

Peter Søgaard

service@shipshape.dk

Webshop 

Webshop Ansvarlig, Marketing

Burhan M Bhattj

Tlf: 60 46 25 11

Burhan@shipshape.dk

 

 

 

 

 

Bogholderi 

Bogholder, Regnskab

Lonni Hansen

Tlf: 40 26 20 39

lonni@shipshape.dk